
Selle Italia X-LR Superflow Saddle 264 x 125mm 165g Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 264 x 125mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 165g |
| Saddle Dimensions | 264 X 125Mm |
| Saddle Weight | 165G |
Original: $179.99
-65%$179.99
$63.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 264 x 125mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 165g |
| Saddle Dimensions | 264 X 125Mm |
| Saddle Weight | 165G |











