Ohlins RXF36 M.2 Air 27.5" Fork 38mm 180mm Black
- TECH SPECS
| Model | RXF36 M.2 Air |
| Wheel Size | 27.5" |
| Steerer (Stem/Race) | Tapered |
| Offset | 38mm |
| Travel | 180mm |
| Spring Type | Air |
| Brake Mount | Disc Only (PM-180) |
| Dropout | 15x110mm Boost |
| Weight | 2159g |
| Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | RXF36 M.2 Air |
| Wheel Size | 27.5" |
| Steerer (Stem/Race) | Tapered |
| Offset | 38mm |
| Travel | 180mm |
| Spring Type | Air |
| Brake Mount | Disc Only (PM-180) |
| Dropout | 15x110mm Boost |
| Weight | 2159g |
| Color | Black |











