
Selle Italia X-Bow Superflow Ti 316 L Saddle 255 x 155mm Men 260g Black
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 155mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 260g |
| Size | L |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 155mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 260g |
| Size | L |











