
Spank Flare 25 Drop Handlebar - Aluminum 48cm 31.8mm 25deg Flare Black
- TECH SPECS
| clamp | 31.8mm |
| width at hoods | 48cm |
| width at bar end | 62.2cm |
| drop | 110mm |
| reach | 65mm |
| material | aluminum |
| color | black |
| weight | 360g |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| clamp | 31.8mm |
| width at hoods | 48cm |
| width at bar end | 62.2cm |
| drop | 110mm |
| reach | 65mm |
| material | aluminum |
| color | black |
| weight | 360g |











