
SDG Components Bel-Air V3 Lux-Alloy Saddle 260 x 140mm Unisex 236g Brown/Black
- TECH SPECS
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Microfiber |
| Color | Brown/Black |
| Gender | Unisex |
| Saddle Weight | 236g |
| Primary Color | Brown |
| Rail Material | Lux-Alloy |
| Saddle Dimensions | 260 x 140mm |
Original: $94.99
-65%$94.99
$33.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Microfiber |
| Color | Brown/Black |
| Gender | Unisex |
| Saddle Weight | 236g |
| Primary Color | Brown |
| Rail Material | Lux-Alloy |
| Saddle Dimensions | 260 x 140mm |










