

Salt EX Rear Hub - 14mm 36H Cassette RHD Oil Slick
- TECH SPECS
| Axle Size | 14mm |
| Axle Type | Male |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Color | Oilslick |
| Color | Oil Slick |
| Hub Drilling | 36 |
| Hub Type | Rear Cassette |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Skewer Included | No |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Tooth Count | 9 |
Original: $130.04
-65%$130.04
$45.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Axle Size | 14mm |
| Axle Type | Male |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Color | Oilslick |
| Color | Oil Slick |
| Hub Drilling | 36 |
| Hub Type | Rear Cassette |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Skewer Included | No |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Tooth Count | 9 |













