
E*thirteen Base 35 Handlebar (35) 20mm/800mm Black
- TECH SPECS
| model | Base |
| clamp dia. | 35.0mm |
| rise | 20mm |
| width | 800mm |
| up/back sweep | 9/5 deg |
| material | aluminum |
| color | black |
| weight | 400g |
Original: $39.95
-65%$39.95
$13.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Base |
| clamp dia. | 35.0mm |
| rise | 20mm |
| width | 800mm |
| up/back sweep | 9/5 deg |
| material | aluminum |
| color | black |
| weight | 400g |














