
Xpedo GFX Pedals - Dual Sided Clipless with Platform Aluminum 9/16" Black
| Cleat Interface | Wellgo 98A |
| Color | Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless with Platform |
| Weight | 450 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Black |
Original: $195.00
-65%$195.00
$68.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | Wellgo 98A |
| Color | Black |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless with Platform |
| Weight | 450 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Black |









