
Vittoria Agarro G2.0 Tire TLR/TNT 27.5x2.35 Anth/Black
- TECH SPECS
| model | Agarro |
| size | 27.5" |
| width | 2.35" |
| compound | TLR/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 850g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Agarro |
| size | 27.5" |
| width | 2.35" |
| compound | TLR/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 850g |








