
The shadow conspiracy 20` Alloy BMX 20in Wheel Front
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Valve | Schrader |
| Color | Black |
| Wheel Size | 20" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Tire Type | Clincher |
| Rim Material | Alloy |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
Original: $280.49
-65%$280.49
$98.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Valve | Schrader |
| Color | Black |
| Wheel Size | 20" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Tire Type | Clincher |
| Rim Material | Alloy |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |









