
Selle Italia X-LR Saddle 268 x 140mm 185g Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 268 x 140mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 185g |
| Dimensions | 268 X 140Mm |
| Weight | 185G |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 268 x 140mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 185g |
| Dimensions | 268 X 140Mm |
| Weight | 185G |









