
Selle Italia X-LR Kit Carbonio Superflow Saddle 264 x 125mm 130g Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 264 x 125mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 130g |
| Dimensions | 264 X 125Mm |
| Weight | 130G |
Original: $279.99
-65%$279.99
$98.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 264 x 125mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 130g |
| Dimensions | 264 X 125Mm |
| Weight | 130G |













