
Selle Italia X-Bow Superflow Ti 316 S Saddle 255 x 145mm Men 250g Black
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 145mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 250g |
| Size | S |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 145mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 250g |
| Size | S |









