
Selle Italia X-BOW Saddle 255 x 155mm Unisex 358g Black
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 155mm |
| Rail Material | Alloy |
| Saddle Weight | 358g |
| Saddle Dimensions | 255 X 155Mm |
| Rail Material | Alloy |
| Weight | 358G |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 155mm |
| Rail Material | Alloy |
| Saddle Weight | 358g |
| Saddle Dimensions | 255 X 155Mm |
| Rail Material | Alloy |
| Weight | 358G |











