š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Selle Italia SLR Boost Lady SF S3 TI316 Rails Black
- TECH SPECS
| Gender | Women |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 130mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 198g |
| Size | S (248X130mm, 198G) |
$279.99
Selle Italia SLR Boost Lady SF S3 TI316 Rails Blackā
$279.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Women |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 130mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 198g |
| Size | S (248X130mm, 198G) |













