
Selle Italia SLR Boost Lady SF L3 TI316 Rails Black
- TECH SPECS
| Gender | Women |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 145mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 206g |
| Size | L (248X145mm, 206G) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Women |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 145mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 206g |
| Size | L (248X145mm, 206G) |











