
Selle Italia Flite BoostKit Carbonio Superflow Saddle 250 x 135mm Unisex 157g
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 250 x 135mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 157g |
| Width | 135Mm |
| Weight | 157G |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 250 x 135mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 157g |
| Width | 135Mm |
| Weight | 157G |













