
Selle Italia Flite Boost Kit Carbonio Saddle 248 x 130mm Unisex 173g
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 130mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 173g |
| Saddle Dimensions | 248 X 130Mm |
| Weight | 173G |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 130mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 173g |
| Saddle Dimensions | 248 X 130Mm |
| Weight | 173G |









