
SDG Components Bel-Air V3 Carbon Saddle 260 x 140mm Unisex 181g Black/Grey
- TECH SPECS
| Saddle Dimensions | 260 x 140mm |
| Saddle Cover Material | Microfiber |
| Saddle Weight | 181g |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Carbon |
| Color | Black/Grey |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Saddle Dimensions | 260 x 140mm |
| Saddle Cover Material | Microfiber |
| Saddle Weight | 181g |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Carbon |
| Color | Black/Grey |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |









