🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

RockShox Reverb Stealth C1 Dropper Seatpost 34.9mm Travel: 150mm Offset: 0mm Remote: 1X Left hand
- TECH SPECS
| Clamp Type | Standard double bolt |
| Primary Color | Black |
| Seat Post Diameter | 34.9mm |
| Offset | 0mm |
| Travel | 150mm |
| Seat Post Material | Aluminum |
| Remote Position | Left |
| Cable Routing | Internal |
$150.15
Original: $429.00
-65%RockShox Reverb Stealth C1 Dropper Seatpost 34.9mm Travel: 150mm Offset: 0mm Remote: 1X Left hand—
$429.00
$150.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Clamp Type | Standard double bolt |
| Primary Color | Black |
| Seat Post Diameter | 34.9mm |
| Offset | 0mm |
| Travel | 150mm |
| Seat Post Material | Aluminum |
| Remote Position | Left |
| Cable Routing | Internal |








