
Ritchey Ultra Mountain Frameset - 29"/27.5" Steel Honey Mustard Small
| Color | Yellow |
| Mfg Size | Small |
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Platform | Ultra |
| TT (Effective) | 591.3 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5" |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Yellow |
| Size | Small |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Yellow |
| Mfg Size | Small |
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Platform | Ultra |
| TT (Effective) | 591.3 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5" |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Yellow |
| Size | Small |









