
Ritchey Road Logic Break-Away Frameset - 700c Steel Tule Fog Large
| Rear Axle | QR x 130mm |
| Brake Type | Rim |
| TT (Effective) | 565 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Tule Fog |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Road Logic |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Silver |
| Size | Large |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 130mm |
| Brake Type | Rim |
| TT (Effective) | 565 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Tule Fog |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Road Logic |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Silver |
| Size | Large |









