
Ritchey Comp XC Pedals - Dual Sided Clipless Aluminum 9/16" Black
| Cleat Interface | Wellgo 98A |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Spindle Material | Chromoly |
| Style | Clipless |
Original: $76.95
-65%$76.95
$26.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | Wellgo 98A |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Spindle Material | Chromoly |
| Style | Clipless |









