
Odyssey Twisted PC Pedals - Platform Composite/Plastic 9/16" Green
| Color | Matte Kelly Green |
| Pedal Type | Platform |
| Weight | 411 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite/Plastic |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Green |
| Spindle Size | 9/16" |
Original: $17.99
-65%$17.99
$6.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Matte Kelly Green |
| Pedal Type | Platform |
| Weight | 411 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Composite/Plastic |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Green |
| Spindle Size | 9/16" |









