
Odyssey Twisted PC Pedals - Platform Composite/Plastic 1/2" Black
| Color | Black |
| Pedal Type | Platform |
| Weight | 411 |
| Pedal Spindle | 1/2" |
| Pedal Body Material | Composite/Plastic |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Black |
| Spindle Size | 1/2" |
Original: $15.99
-65%$15.99
$5.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Pedal Type | Platform |
| Weight | 411 |
| Pedal Spindle | 1/2" |
| Pedal Body Material | Composite/Plastic |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Black |
| Spindle Size | 1/2" |









