
Odyssey R15 20" Fork 3/8" 15mm Offset Black
| Steerer Tube Material | Steel |
| Steer Tube Diameter | 1-1/8" |
| Brake Type | None |
| Material | Chromoly Steel |
| Front Axle Type | 3/8" |
| Offset (mm) | 15 |
| Color | Black |
| Wheel Size | 20" |
| Defined Color | Black |
| Offset | 15Mm |
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Steerer Tube Material | Steel |
| Steer Tube Diameter | 1-1/8" |
| Brake Type | None |
| Material | Chromoly Steel |
| Front Axle Type | 3/8" |
| Offset (mm) | 15 |
| Color | Black |
| Wheel Size | 20" |
| Defined Color | Black |
| Offset | 15Mm |









