
Odyssey F32 20" Fork with 990 Mounts Black
| Color | Black |
| Front Axle Type | 3/8" |
| Material | Chromoly Steel |
| Weight (oz) | 32.16 |
| Wheel Size | 20" |
| Offset (mm) | 32 |
| Steerer Tube Material | Steel |
| Crown Race | Press On Race |
| Offset | 32Mm |
Original: $189.00
-65%$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Front Axle Type | 3/8" |
| Material | Chromoly Steel |
| Weight (oz) | 32.16 |
| Wheel Size | 20" |
| Offset (mm) | 32 |
| Steerer Tube Material | Steel |
| Crown Race | Press On Race |
| Offset | 32Mm |









