
Odyssey 7KA Rear Wheel - 20" Casette RHD/LHD
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Valve | Schrader |
| Wheel Size | 20" |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
| Type | Cassette |
| Hand Direction | RHD/LHD |
Original: $299.99
-65%$299.99
$105.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Valve | Schrader |
| Wheel Size | 20" |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
| Type | Cassette |
| Hand Direction | RHD/LHD |









