
MSW MP-100 Pedals - Dual Sided Clipless Aluminum 9/16" Black/Silver
| Color | Black/Silver |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 318 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Black |
| Cleat Interface | Wellgo 98A |
Original: $57.00
-65%$57.00
$19.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black/Silver |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless |
| Weight | 318 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Black |
| Cleat Interface | Wellgo 98A |









