š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

M-Wave Stalwart 176mm Thru Axle Rear 12x142mm TA Length: 176mm Thread Length: 20mm Thread Pitch: M12x1.75 Stalwart trailer
- TECH SPECS
| Hub Axle Thread | M12x1.75 |
| Material | Aluminum |
| Position | Rear |
| Primary Color | Black |
| Skewer Length | 176mm |
| Axle/Hub spacing | 12x142mm TA |
| Thread Length | 20mm |
| Thru Axle Compatibility | Stalwart trailer |
| Lever Mechanism | Non-tooled |
$17.50
Original: $49.99
-65%M-Wave Stalwart 176mm Thru Axle Rear 12x142mm TA Length: 176mm Thread Length: 20mm Thread Pitch: M12x1.75 Stalwart trailerā
$49.99
$17.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Hub Axle Thread | M12x1.75 |
| Material | Aluminum |
| Position | Rear |
| Primary Color | Black |
| Skewer Length | 176mm |
| Axle/Hub spacing | 12x142mm TA |
| Thread Length | 20mm |
| Thru Axle Compatibility | Stalwart trailer |
| Lever Mechanism | Non-tooled |











