
Lizard Skins Charger Single-Sided Lock-On Grip Graphite
- Technical grip including a diamond pattern and ridged striations for the ultimate control and feel
- Weight: 90g. Diameter: 32mm
| Model | Charger |
| Shape | Round |
| Size | Slim |
| Grip Color | Graphite |
| Clamp Color | Black |
| Length | 136mm |
| Diameter | 32mm |
| Color | Graphite/Black |
Original: $33.99
-65%$33.99
$11.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- Technical grip including a diamond pattern and ridged striations for the ultimate control and feel
- Weight: 90g. Diameter: 32mm
| Model | Charger |
| Shape | Round |
| Size | Slim |
| Grip Color | Graphite |
| Clamp Color | Black |
| Length | 136mm |
| Diameter | 32mm |
| Color | Graphite/Black |









