
iSSi Trail II Pedals - Dual Sided Clipless Platform Aluminum 9/16" BLK +6
| Cleat Interface | Wellgo 98A |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless with Platform |
| Spindle Material | Chromoly |
| Weight | 426 |
| keyword search | issi extended |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | Wellgo 98A |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Dual Sided Clipless with Platform |
| Spindle Material | Chromoly |
| Weight | 426 |
| keyword search | issi extended |









