
Industry Nine Enduro S Classic 29" 15x110/12x148 XD Purple
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front/rear (XD) |
| rim | Enduro S |
| hub | Hydra IS disc |
| axle/spacing (mm) | 15x110/12x148 Boost |
| hole | 28/28h |
| spoke | DB |
| color | purple |
| weight | 1870g |
Original: $995.00
-65%$995.00
$348.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front/rear (XD) |
| rim | Enduro S |
| hub | Hydra IS disc |
| axle/spacing (mm) | 15x110/12x148 Boost |
| hole | 28/28h |
| spoke | DB |
| color | purple |
| weight | 1870g |








