🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Turquoise
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 235g |
| Position | Rear |
| Primary Color | Turquoise |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Skewers Included | No |
| Freehub Body Type | Shimano Road 11 |
| Color | Turquoise |
$145.25
Original: $415.00
-65%Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Turquoise—
$415.00
$145.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 235g |
| Position | Rear |
| Primary Color | Turquoise |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Skewers Included | No |
| Freehub Body Type | Shimano Road 11 |
| Color | Turquoise |









