
Halo Vapour 35 27.5" Front Wheel 32h Black
- TECH SPECS
| size | 27.5" |
| front/rear | front |
| rim | Vapour 35 |
| hub | Spin Doc 6F |
| axle/spacing (mm) | 15x100 TA |
| hole | 32h |
| spoke | DB |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 895g |
Original: $234.00
-65%$234.00
$81.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| size | 27.5" |
| front/rear | front |
| rim | Vapour 35 |
| hub | Spin Doc 6F |
| axle/spacing (mm) | 15x100 TA |
| hole | 32h |
| spoke | DB |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 895g |








