
Halo Twin Rail II K Tire 29er x 2.2" Black/Tan Wall
- TECH SPECS
| model | Twin Rail II |
| size | 29" |
| width | 2.2" |
| compound | single |
| bead | folding |
| type | non-tubeless |
| color | black/tanwall |
| weight | 880g |
Original: $59.95
-65%$59.95
$20.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Twin Rail II |
| size | 29" |
| width | 2.2" |
| compound | single |
| bead | folding |
| type | non-tubeless |
| color | black/tanwall |
| weight | 880g |








