
Fulcrum Rapid Red 5 DB Wheelset - 700 12 x 100mm/12 x 142mm Centerlock N3W BLK
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 23 |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| keyword search | EKAR |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Size | 700 |
| Axle Compatibility | 12Mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 23 |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| keyword search | EKAR |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Size | 700 |
| Axle Compatibility | 12Mm |













