
Fulcrum Rapid Red 3 DB Rear Wheel - 650 12 x 142mm Centerlock N3W Black
| Color | Black |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 24 |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 584 / 650b / 27.5" |
| keyword search | EKAR |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Valve | Presta |
| Axle Size | 12 X 142Mm |
| Brake Compatibility | Centerlock |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 24 |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 584 / 650b / 27.5" |
| keyword search | EKAR |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Valve | Presta |
| Axle Size | 12 X 142Mm |
| Brake Compatibility | Centerlock |













