
Fulcrum Racing 5 DB Front Wheel - 700c 12 x 100mm Center-Lock Disc Black
| Rim Width (Internal) | 20 |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $237.00
-65%$237.00
$82.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rim Width (Internal) | 20 |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |









