
EVO Storm HP/HV Pump 190mm 120psi Reversible Black
- TECH SPECS
| Air Release | No |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Reversible |
| Pump Length | 190mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Valve | Presta Schrader |
Original: $24.99
-65%$24.99
$8.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | No |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Reversible |
| Pump Length | 190mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Valve | Presta Schrader |









