š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

EVO Shaft Lever Thru Axle Front 15x110mm TA Length: 158mm Thread Length: 12mm Thread Pitch: M15x1.50 RockShox
- TECH SPECS
| Hub Axle Thread | M15x1.50 |
| Material | Alloy |
| Position | Front |
| Primary Color | Black |
| Skewer Length | 158mm |
| Skewer Weight | 110g |
| Axle/Hub spacing | 15x110mm TA |
| Thread Length | 12mm |
| Thru Axle Compatibility | RockShox |
| Lever Mechanism | Non-tooled |
$14.00
Original: $39.99
-65%EVO Shaft Lever Thru Axle Front 15x110mm TA Length: 158mm Thread Length: 12mm Thread Pitch: M15x1.50 RockShoxā
$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Hub Axle Thread | M15x1.50 |
| Material | Alloy |
| Position | Front |
| Primary Color | Black |
| Skewer Length | 158mm |
| Skewer Weight | 110g |
| Axle/Hub spacing | 15x110mm TA |
| Thread Length | 12mm |
| Thru Axle Compatibility | RockShox |
| Lever Mechanism | Non-tooled |











