
Cult Race Fork 24" Black
| Steerer Tube Material | Steel |
| Steer Tube Diameter | 1-1/8" |
| Color | Black |
| Brake Type | None |
| Wheel Size | 24" |
| Material | Chromoly Steel |
| Defined Color | Black |
| Front Axle Type | 3/8" |
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Steerer Tube Material | Steel |
| Steer Tube Diameter | 1-1/8" |
| Color | Black |
| Brake Type | None |
| Wheel Size | 24" |
| Material | Chromoly Steel |
| Defined Color | Black |
| Front Axle Type | 3/8" |









