
Campagnolo Super Record S Wireless Power Meter Crankset - 172.5mm 12-Speed 52/36t Campy 121/88 Asym BCD Ultra Torque Spindle Carbon
| Rings | 52/36 |
| Number of Chainrings | Double |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs > 415 mm Chainstay |
| Color | Carbon |
| Crank Length (mm) | 172.5 |
| Crank Intended Use | Road |
| BB Included | Other |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque |
| Defined Color | Carbon |
| Size | 172.5Mm |
| Chainring Sizes | 52/36T |
Original: $1,956.59
-65%$1,956.59
$684.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rings | 52/36 |
| Number of Chainrings | Double |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs > 415 mm Chainstay |
| Color | Carbon |
| Crank Length (mm) | 172.5 |
| Crank Intended Use | Road |
| BB Included | Other |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque |
| Defined Color | Carbon |
| Size | 172.5Mm |
| Chainring Sizes | 52/36T |









