
Campagnolo Super Record S Wireless Crankset - 170mm 12-Speed 50/34t Campy 121/88 Asym BCD Ultra Torque Spindle Carbon
| Rings | 50/34 |
| Number of Chainrings | Double |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs > 415 mm Chainstay |
| Color | Carbon |
| Crank Length (mm) | 170 |
| Crank Intended Use | Road |
| BB Included | Other |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque |
| Defined Color | Carbon |
| Size | 170Mm |
| Chainring Sizes | 50/34T |
Original: $770.49
-65%$770.49
$269.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rings | 50/34 |
| Number of Chainrings | Double |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs > 415 mm Chainstay |
| Color | Carbon |
| Crank Length (mm) | 170 |
| Crank Intended Use | Road |
| BB Included | Other |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque |
| Defined Color | Carbon |
| Size | 170Mm |
| Chainring Sizes | 50/34T |









